Do darmowej przesyłki brakuje 195.00 PLN

Apap Przeziębienie CAPS kapsułki 8 sztuk

APAP Przeziębienie CAPS kapsułki - preparat zawierający paracetamol i chlorowodorek fenylefryny. Połączenie tych dwóch substancji w jednej kapsułce zwalcza nasilające się objawy przeziębienia i grypy: zmniejsza gorączkę, uśmierza ból głowy, bóle mięśni i bóle kostno-stawowe, udrażnia nos i likwiduje katar.

 

Producent: US PHARMACIA SP. Z O.O.

9.36 PLN
  • Produkt jest dostępny
  • Wysyłka: od 0.00 PLN
Ilość:
Zapytaj o produkt
Skład

Substancje czynne: paracetamol 500mg, chlorowodorek fenylefryny 6,1mg.

Pozostałe składniki: skrobia kukurydziana, kroskarmeloza sodowa, sodu laurylosiarczan, magnezu stearynian, talk; wieczko: żelatyna, erytrozyna (E127), tytanu dwutlenek (E171), indygokarmin (E132); korpus: żelatyna, indygokarmin (E132).

Dawkowanie

Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat: doustnie od 1 do 2 kapsułek, 3-4 razy na dobę. Nie należy stosować więcej niż 8 kapsułek na dobę

Przeciwwskazania:

Nadwrażliwość na składniki preparatu.Nie stosować równocześnie z innymi lekami zawierającymi paracetamol. Paracetamol nasila działanie doustnych leków przeciwzakrzepowych z grupy kumaryny. Stosowany z inhibitorami MAO może wywołać stany pobudzenia i wysoką gorączkę. Równoczesne stosowanie z lekami przeciwpadaczkowymi, nasennymi, rifampicyną oraz alkoholem zwiększa ryzyko uszkodzenia wątroby.

 

Opinie

Dodaj opinię

Pomóż podjąć decyzję innym - wystaw ocenę i komentarz

Twoja ocena pomoże innym podjąć decyzję o wyborze odpowiedniego produktu.