Do darmowej przesyłki brakuje 195.00 PLN

Apap przeziębienie HOT 8 saszetek.

Apap Przeziębienie HOTproszek - preparat do sporządzania roztworu do picia. Połączenie trzech substancji czynnych łagodzi objawy przeziębienia i grypy. Lek wykazuje działanie przeciwgorączkowe, przeciwbólowe i udrożniające nos. 

 

Producent: US PHARMACIA SP. Z O.O.

15.72 PLN
  • Produkt jest dostępny
  • Wysyłka: od 0.00 PLN
Ilość:
Zapytaj o produkt
Skład

1 saszetka zawiera: paracetamol 650mg, kwas askorbowy 50mg, fenylefryny chlorowodorek 10mg, substancje pomocnicze: aspartam (E951), sacharoza

Działanie

Wykazuje działanie przeciwgorączkowe, przeciwbólowe i udrożniające nos. Łagodzi objawy przeziębienia i grypy

Wskazania
  • Gorączka
  • Bóle: głowy, gardła, mięśni, kostno-stawowe
  • Katar
  • Niedrożność nosa

Krótkotrwałe łagodzenie objawów przeziębienia, grypy i zakażeń grypopodobnych

Dawkowanie

Dorośli i dzieci powyżej 12 lat:

1 saszetka co 4-6h (max 6 saszetek na dobę). Zawartość saszetki należy rozpuścić w szklance gorącej wody.

 

Opinie

Dodaj opinię

Pomóż podjąć decyzję innym - wystaw ocenę i komentarz

Twoja ocena pomoże innym podjąć decyzję o wyborze odpowiedniego produktu.